Cestovný prenosný kávovar MOKA v detailoch

Cestovny_kavovar_Isola_Coffe2go_30
Cestovny_kavovar_Isola_Coffe2go_30

Iste to poznáš… Túlaš sa svetom, si ďaleko v horách, živej duše naokolo niet a v ústach cítiš tú vyprahnutú chuť. Vlastne necítiš, ale chceš cítiť. Je poobede a ty potrebuješ svoju dávku kávy..

Aha, ale kde ju vezmeš? Nebudeš predsa schádzať z hôr len preto, aby si si vychutnal tento čierny mok hoden zlata. 

Zachráni ťa už len skrytý poklad niekde v batožine na motorke alebo len tak v batohu. Prenosný cestovný kávovar MOKA od Coffe2go na Nespresso kapsule alebo mletú kávu.

Cestovny_kavovar_Isola_Coffe2go_41
Cestovny_kavovar_Isola_Coffe2go_41

Kávovar je maximálne kompaktný a samostatný. Je ideálny na každý jeden tvoj trip. Nepotrebuješ varič ani zásuvku na 230V, či 12V. Jednoducho naleješ vodu a už o pár minút vychutnávaš. Kávovar má vlastný ohrev, vodu zohreje na 96°C čo signalizujú aj stavové LED diódy. Cestovný kávovar si môžeš nabiť večer na hoteli alebo z powerbanky. O chod sa stará výkonný akumulátor o kapacite 7 800mAh. Pojme 80ml vody. Či studenej, alebo horúcej je už len na tebe. Ak použiješ studenú vodu, rátaj s 3 až 5 šálkami lahodnej kávy a veľmi záleží na na tvojej nenásytnosti. Ak však použiješ horúcu vodu, napríklad z termosky, môžeš predĺžiť funkčný rádius až na 100 šálok. Samotný rozmer kávovaru je 20 x 7cm a hmotnosť len 640g, hmotnosť celej sady vrátane transportného púzdra je potom 1 000g. Transportné púzdro máš v cene, rovnako ako USB C kábel, praktickú čistiacu kefku, návod, odmerku, filtre a držiaky na mletú kávu a kapsule Nespresso. Kávovar je teda kompatibilný  na kapsule aj mletú kávu a záleží len na tvojich chuťových  preferenciách. Ak by si si chcel dokúpiť nejaké to príslušenstvo, ako napríklad hrnček, power banku, alebo cestovný nabíjací adaptér, môžeš tak urobiť na našich stránkach www.coffe2go.sk

Cestovný prenosný kávovar sa predáva v netypickej bielej farbe, neskôr sa k nemu pridá aj čierny bráško. 

Kávovar môžeš využiť pri potulkách svetom na motorke, na turistike, tiež na stanovačke, v karavane, kľudne aj v automobile, alebo je fajn spoločník pri jazde kamiónom. Platí, že dobrú kávu si môžeš vychutnať vďaka nám absolútne kedykoľvek a kdekoľvek. V čase písania tohto článku sme akurát na výlete v Campervane na jednej farničke neďaleko Brna, máme upršaný deň, a tak pracujem a popíjame kávu z prenosného cestovného kávovaru  MOKA od Coffe2go.  A kávu si môžete dať napokon aj doma. Stačí jedná malá nepozornosť v podobe zabudnutia objednanie kávových zŕn a prúser je na svete. No ako pre koho… Ale stáva sa, že? 🙂

Kávovar je už naším neoddeliteľným spoločníkom na cestách, chodí všade s nami a máme tak spolu precestovaný kus Európy a mnoho výletov nás ešte len čaká.

X